We use cookies to improve your browsing experience.

And dolphins make us happy. Find out more about our cookies policy here.

Rafting Tour in Antalya Koprulu CanyonRafting Tour in Antalya Koprulu CanyonRafting Tour in Antalya Koprulu CanyonRafting Tour in Antalya Koprulu Canyon

Rafting Tour in Antalya Koprulu Canyon

Antalya Rafting Tur Programı Güzergahı   Otellerin dağılımına göre transferlerimiz 07:30 - 09:30 saatleri arasında başlamaktadır. Transferler, Antalya / Manavgat'ın Beşkonak ilçesinde Köprülü Kanyon Milli Parkı içerisinde bulunan Antalya Rafting bitiş noktasında 10:00 - 11:00 saatleri arasında sona ermektedir. Antalya Rafting bitiş noktasında can yelekleri, baretler ve ihtiyaç halinde neopren giysiler (soğuğa karşı koruyucu giysiler) dağıtılmaktadır. Sigorta formları doldurulur ve araçlara binilir. Antalya'ya 10 km'lik bir yolculuktan sonra Rafting başlangıç noktasına ulaşılır.   Müşterilerimiz rehberlerimiz tarafından başlangıç noktasında karşılanır ve kürekler dağıtılır. Sonrası ve Köprülü Kanyon'un tarihi bilgileri hakkında bilgi. Raftingin tanıtımı, ekipmanların tanıtımı, ilk yardım, kürek çekme ve çekme teknikleri, tekne pozisyonu, tekne kaptanının komutlarına uyulması gibi diğer bilgiler verilir. Ayrıca müşteriler yüzük, saat, kredi kartı, kamera vb. taşımaları konusunda uyarılacaktır. Rehberler tarafından yapılan son kontrollerden sonra müşteriler tekneye biner ve saat 11:30 / 12:00 gibi hareket eder. Başlangıçtan sonra müşteriler ilk hızlıyı alır. İlk hızlı müşteriden sonra ilk molayı verir. Molada georgeus Roma Köprüsü tanıtılır ve saklı kanyonun doğal güzelliği görülür. Bu molada müşteriler fotoğraf çekebilir ve ayrıca etrafta dolaşabilir ve yüzebilir. Tur sırasında bazı animasyonlarımız var. ( body rafting, raket oyunu gibi ) Animasyonlar için verilen molaların ardından müşteriler kürek çekerek Antalya Rafting bitiş noktasına ulaşır ve rafting turu tamamlanır. Heyecanlı anların ardından Antalya Rafting bitiş noktasında öğle yemeği servis ediliyor. Öğle yemeği servisinde; Izgara balık veya tavuk şiş Büfe ;  Pirinç, makarna, patates salatası, mevsim salatası. Bitiş noktasında tur tahmini olarak rafting turu sırasında çekilen fotoğraflar ve video kasetler sergilenmektedir. ( Paket tura dahil değildir. Ekstra hizmettir. ) Müşteriler dönüş transferini tamamladıktan sonra 16:30'da aracı teslim alırlar. Sabah transfer bazı yerlerde tüm partikül dönüş. Ve Köprülü Kanyon'da günübirlik rafting turu tamamlandı.

Starting from

$24/day
  • Multi-Day
    30 days max
  • $24/day
    1 day min
Enjoy

Enjoy

Owner
Captain Arranged Separately
Professional Captain required, arranged and paid for separately.
Capacity
100 guests
Boards & Paddles
Rafting

Check Availability

Enjoy

Enjoy

Owner

We have established our company which has over 17 years experince of rafting and outdoor sports at antalya Koprulu Canyon, in 1997 under the name of Antalya Rafting Travel Agency. We were the first in the team category in the Turkey Rafting championship which is held in Koprulu Canyon in 2001. We say that rafting is more enjoyable in Antalya Rafting with our suitable equipments to international standarts and staff has been trained and certified.

Features & Details

  • Life jackets/required safety gear
  • Paddles/oar

Approximate Location

You’ll get directions to the departure location when you make a booking.

The boat's approximate location on a map

Cancellation Policy

Full refund up to 7 days prior.

Similar Listings

Mega yatch for 35 person in Antalya
Events in Antalya · 35 guests

Mega yatch for 35 person in Antalya

5.0
$600hour
Andiamo 20m Luxury Mochi Craft - Sonic Motoryacht Rental in Antalya, Turkey
Events in Antalya · 15 guests

Andiamo 20m Luxury Mochi Craft - Sonic Motoryacht Rental in Antalya, Turkey

New
$374hour

Top Destinations Nearby