Loading...

Canoe Rental in Üksnurme

Canoe
3 Guests

About This Canoe

Kanuu ja süstaseiklused Eesti Amazonases

Üks põnev kanuuretk lööb särtsu sisse nii linnamelust kurnatud sugulastele ja sõpradele kui kontoriseinte vahelt välja pääsenud kolleegidele. 

Mingeid erilisi oskusi kanuusõit ei nõua. Kasuks tuleb muidugi rahulik meel ja koostöö samas paadis viibijatega. Süstaga läheb pisut kauem aega, aga kogemus näitab, et paras kogus adrenaliini on parim õpetaja. Vaikse vooluga jõel või siledal järvepinnal saab mõlaliigutus kiiresti selgeks ning tänu päästevestidele pole põhjust pabistada ka napi ujumisoskusega aerutajal. 

Iga kanuumatk on täiesti erinev. Kes soovib suure lõbusa seltskonnaga nalja ja naeru, mille juurde käib enamasti ka mõne kanuu veealune testimine ning tõdemus, et vesi on märg. Kes jälle eelistab paarikaupa kuuldamatult vee peal liuelda ning indiaanilikku sõudeoskust proovida. 

Pärast veeteekonda on kuiva maa peale pääsemine ja kaldapiknik omaette rõõm. See, kas pidu kestab hommikuni ning veetee jätkub ka järgmisel päeval, sõltub juba seltskonna soovidest. 

Kanuuseltskonna suurusel piiranguid pole. Meie kogemused Kanuuno, 24h ja 36h kestvussõitude korraldamisel näitavad, et Eesti jõgedel pole miski võimatu. 

Kanuumatkad hinnaga alates 20 EUR
Õpilasgruppidele nädalasisestel päevadel (E - N) alates 10 EUR

Keila jõel

1, 2 ja 3 päevased matkad.

Valgejõel
1 ja 2 päevased matkad

Pirita jõel
1 päevased matkad

Pärnu jõel
1, 2 ja 3 päevased matkad

Jägala jõel
1, 2 ja 3 päevased matkad

Ahja jõel
1 ja 2 päevased matkad

If you have any questions, we can answer those through GetMyBoat’s messaging platform before you pay. Just hit, “Request to Book” and send us an inquiry for a custom offer.

Details

  • Type: Canoe
  • Capacity: 3 People
  • Rental Minimum: 1 day
  • Cancellation: Full Refund 5 Days Prior

Specs

  • Life jackets/required safety gear

More Images

Meet OÜ

Member Since Nov 2014

Contact Owner

Similar Listings

Explore boats in other areas around Harju maakond

People often look for boats in these surroundings cities: Tallinn, Kesklinna
Request to Book